Szkolne busy

Rozkład jazdy bus SOSW Kołoząb

Rok szkolny 2021/2022

od 18 stycznia 2021

Kierowca:

Pan Marian Dobosz

 

Kierowca:

Pan Michał Olszewski

 

poniedziałek

 

wtorek,
środa,

czwartek,
piątek

 

poniedziałek

Godzina

Miejscowość

 

Godzina

Miejscowość

 

Godzina

Miejscowość

7:10

Mleczewo

 

7:10

Mleczewo

 

7:00

Kwidzyn

7:30

Sztum

 

7:30

Sztum.

 

7:10

Prabuty

7:40

Szpitalna Wieś

 

7:40

Szpitalna Wieś

 

7:00

Grodziec

7:45

Kołoząb

 

 

 

 

7:45

Prabuty

7:55

Czernin

 

 

 

 

7:55

Stążki

8:00

Sztum

 

 

 

 

8:05

Kołoząb

8:15

Kołoząb

 

 

 

 

8:15

Stanowo

8:35

Kalwa

 

 

 

 

8:25

Stary Dzierzgoń

8:45

Jurkowice

 

 

 

 

8:35

Przezmark

8:55

Jodłówka

 

 

 

 

8:50

Dzierzgoń

9:00

Szropy

 

 

 

 

9:15

Dzierzgoń

9:10

Pozolia

 

9:30

Dzierzgoń

 

10:00

Kołoząb

 

 

Przewiń do góry